Kehanetleriyle Meşhur Simpsonslar’dan Korkutan Dolar Tahmini: Doları Olanların Dizlerinin Bağı Çözülecek

1989’dan beri kesintisiz olarak yayınlanan The Simpsons dizisi, bugüne kadar siyasetten doğal felaketlere, ünlü ölümlerinden skandal olaylara kadar çok sayıda isabetli kehanette bulunarak internet dünyasında bir fenomen haline dönüştü.

Yıllara yönelik bir dizi tahmin serisi yayınlayan dizinin, 2026 yılında dolarda yaşanacaklara yönelik kehanetleri ise başta ABD olmak üzere dolar merkezli ticaret yapan milyarlarca insanı ürkütecek cinsten.

SON OLARAK EPSTEIN DAVASINA PARMAK BASMIŞTI

Milyonlarca kişi tarafından takip edilen ve 35 yıldır kesintisiz yayın yapan efsane dizi, daha önce yayınladığı kehanetlerde Trump’ın başkanlığı, Lady Gaga Süperbowl performansı, Titanic’i izlemeye giderken batan denizaltını, akıllı saatler gibi birçok olayı bilmişti.

The Simpsons’lar dizisi son olarak Epstein ada skandalı olayını bilerek kamuoyunu şaşkına çevirmişti


2 YIL SONRA DOLAR DEĞERSİZLEŞECEK

Dizinin bir bölümünde doların tamamen değersizleşeceğine ve onun yerine dijital paraların tedavüle gireceği ifade edilmekte. Ayrıca dizinin bu sahnesinde yola çıkan izleyiciler doların 2026 yılında değerini tamamen kaybedeceği ve onun yerine sanal para kullanılacağı söylüyor.

Fenomen diziye göre dolar, 2026 yılı itibarıyla öylesine değer kaybediyor ki, yollarda bulunan dolarları kimse toplamaya dahi tenezzül etmiyor. Dünya ticaretinin yüzde 80’ine yakının dolarla yapıldığı düşünüldüğünde, bu kehanetin gerçekleşmesi küresel ekonominin formatlanması anlamına gelecek.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

x