Blizzard’ın bir sonraki World of Warcraft genişletmeleri üç bölümden oluşacak

Blizzard genişleme paketlerini genellikle iki yıl arayla yayınladığından “The Worldsoul Saga”nın hikayesinin ortaya çıkması yıllar alacak. World of Warcraft: The War Within adlı ilk oyunun 2024’te piyasaya sürülmesi planlanıyor ve onu takip eden yıllarda World of Warcraft: Midnight ve World of Warcraft: The Last Titan takip edecek.

Blizzard henüz The War Within için derinlemesine bir özet yayınlamasa da genişleme paketiyle ilgili birkaç önemli ayrıntıyı paylaştı. Alliance ve Horde kahramanları hem iyi hem de kötü olası geleceklerin vizyonlarını deneyimlerken, gezegenin yüzeyinin altında kadim bir uygarlığın gücü yükselirken yer alacak.

Blizzard’ın bir sonraki World of Warcraft genişletmeleri üç bölümden oluşacak

Oyuncular genişleme paketinin seviye sınırı olan 80’e ulaşana kadar eziyet çekebilir ve sonunda Khaz Algar adlı yeni bir kıtayı keşfedebilirler. Ayrıca Earthen adı verilen, açılabilir ve oynanabilir yeni bir Titan yapımı ırk, Delves adı verilen 1 ila 5 oyuncuyu destekleyebilen yeni küçük boyutlu maceralar ve oyuncuların bankaları, itibarları ve transmog’ları dünya çapında paylaşmalarına olanak tanıyan Warbands adlı yeni bir özellik de var.

Hayranlar The War Within’i şimdiden 50 dolar karşılığında ön satın alabilecekler ve bu aynı zamanda Dragonflight genişletmesine de anında erişim sağlayacak. Ekstralarla birlikte gelen The War Within: Heroic Edition 70 dolar fiyatla satışa sunulurken, genişletmeye beta erişimi ve daha fazla ekstrayı içeren The War Within: Epic Edition ise 90 dolar fiyatla satılacak.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

x